O nás

Trocha historie….

Vznik společnosti se datuje k 23.4.2014. Firma se z prvopočátku věnovala dodávkám hygienických a čistících prostředků pro střední a menši organizace. Společnost se po 2 letech obchodní činnosti dokázala aklimatizovat na podmínky trhu, to se projevilo především v získání zajímavých obchodních vztahů, vytvoření fungujícího zázemí a tvorbě obchodního oddělení. Cílem celého našeho týmu bylo především odlišení se od konkurence a tvořit podmínky trhu. To se jevilo s klasickými hygienickými potřebami jako nemožné. Proto bylo potřeba něco změnit.

Bod zvratu
Psal se prosinec 2016, kdy Martina Burdíka – jednatele, zaujala jeden velice zajímavý produkt z Velké Británie jménem WIPEPOD. Již první obdržený vzorkový kus naznačoval, že by se mohlo jednat o něco velice zajímavého. Proběhlo první velice příjemné jednání v Londýně, kde se dohodly podmínky exkluzivního prodeje pro střední Evropu. Následoval další velice nezbytný krok a to legislativní uvedení produktu na Český trh. Vzhledem obsahu biocidních látek se musely dodržet velice přísné podmínky pro uvedení na trh. Psal se datum 24.4.2017, kdy začal oficiální prodej WIPEPODů. WIPEPODy nám ukázaly náš směr do budoucnosti – PODPOROVAT, INOVOVAT a BUDOVAT.

Současnost
Po České Republice jsou nyní umístěny stovky hygienický systémů WIPEPOD, které Vás chrání proti virům a bakteriím. Největší zásluhu na tomto počtu mají Mateřské školky a Pečovatelské centra. Díky smluvním partnerům jsme schopni distribuovat během 24 hodin. Dále jsme spustili projekt „Čistá a Zdravá škola“. V tomto projektu se snažíme i my podporovat mateřské školy a další instituce v rámci zviditelnění.

WIPEPODY pomáhají
Zakoupením WIPEPODu a získání certifikátu přispíváme FOR HELP s.r.o. – děti s autismem, dále pak Rafael dětem – nadační fond.

Děkujeme Vám!

Máte-li zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat.Kompletní GDPR informace o ochraně osobních dat naleznete zde