Reference

Reference mluví za Vše. Níže se sami můžete přesvědčit o všestrannosti a využití WIPEPODu.

Lázně Teplice – Dětská léčebna Radost

V lázních Teplice jsou léčebně-rehabilitovány děti od 1,5 roku věku při onkologických onemocněních, oběhových a nervových poruchách a nemocech pohybového ústrojí. Z tohoto důvodu je zde velice důležitá hygiena a čisté prostředí a to nejen malých dětských klientů, ale hlavně také častých návštěv. Proto jsme umístili do chodby dezinfekční stojan pro návštěvy a zaměstnance.

Wipepod zvýšil prevenci proti chřipkám, žloutence a dalším virům, které mohou návštěvy přenést na malé dětské pacienty.

Maminky z Vám děkují!


Domov pro seniory Červenka:

Ráda bych se připojila k pochvale a spokojenosti s užíváním ubrousků Wipepod. Jsou efektivní, bezpečné a ušetří čas.
Děkujeme!!!
Bc. Brachtlová Radana

 Mateřská škola Trojanovice:

Říká se, že děti jsou hlavními přenašeči bakterií a díky dětem poté onemocní i rodiče. Prevence je tedy velice důležitou součástí naší práce ve školce. Díky jednoduchému a chytrému řešení máme dezinfekci vždy po ruce. Potěšily mě také další typy utěrek do kuchyně a na ošetřování dětské pokožky, navíc vždy pasují do stejného boxu. Ráda bych tedy WIPEPOD doporučila všem kolegyním a maminkám.
Gabroela Galasová

 KLEIN automotive s.r.o.:

Se zásobníkem s ubrousky WIPEPOD jsme nadmíru spokojeni. Ocenili jsme především jeho praktičnost a podstatu funkčnosti. Funguje jako perfektní nástroj v rámci prevence proti chřipce. Výborný výrobek!
František Valenta

 


 

Domov Hrubá Voda:

S desinfekčními vhčenými ubrousky jsme velice spokojení, box se dá  kdykoliv, kamkoliv přenést, sestřičky používají při převazech apod., ušetří práci a čas např. s ředěním des. prostředků apod. Obyčejné vlhčené ubrousky používají pečovatelé hlavně na noční směně, kdy je méně personálu a nemusejí používat více pomůcek k úpravě /čistící pěna, pervin…/
Děkuji za vyřízení a přeji hezký den.
Kateřina Valůšková